Kontakt fodercentralen

Ønsker du yderligere oplysninger om en specifik arbejdsopgave, eller har du andre spørgsmål til HOLSTEBRO MINKFODERCENTRAL A.M.B.A., er du naturligvis velkommen til at kontakte os.

Du kan hurtigt og nemt udfylde vores kontaktformular, hvori du beskriver, hvad du ønsker at vide mere om.​

​HOLSTEBRO MINKFODERCENTRAL A.M.B.A.

Galgemosevej 21, 7500 Holstebro
Tlf.: 9742 2392
E-mail: mail@hmfc.dk

Direktør
Thomas Rosenkilde Sørensen
thomas@hmfc.dk
+45 22 69 20 70

Produktionschef
Poul Henrik Eliassen
poulhenrik@hmfc.dk
+45 22 69 20 69

Teknisk chef
Orla Højager Nielsen
orla@hmfc.dk
+45 22 69 20 67

Kvalitets-tekniker
Jane Ørskov Knudsen
jane@hmfc.dk
+45 22 69 20 20

Bogholder / sekretær
Hanne Tronhjem
hanne@hmfc.dk
+45 22 69 20 72

Faktura
Fakturaer sendes til:
faktura@hmfc.dk

Formand
Birger Primdahl
birger@hmfc.dk
+45 21 40 21 42

Næstformand
Per Pedersen
per@hmfc.dk
+45 21 46 87 74

Bestyrelsesmedlem
Anette Gade
anette@hmfc.dk
+45 61 77 78 25

Bestyrelsesmedlem
Niels Chr. Poulsen
nielschristian@hmfc.dk
+45 21 62 83 11

Bestyrelsesmedlem
Bjarne Thomsen
bjarne@hmfc.dk
+45 41 42 50 06

Bestyrelsesmedlem
Hans Jørgen Siem
hansjorgen@hmfc.dk
+45 40 28 82 09